Товарообіг Львівщини сягнув понад 100 мільярдів гривень

У зоні діяльності Львівської митниці ДФС упродовж дев’яти місяців зовнішньоекономічні операції провадили майже 5 тис. суб’єктів господарювання. Про це Гал-інфо повідомили у прес-центрі ДФС Львівщини.

За цей час вони здійснили митне оформлення товарів на суму понад 104 млрд.₴ З них імпортовано на 70,9 млрд.₴, експортовано на суму понад 33,2 млрд.₴, що складає відповідно 68% (імпорт) та 32% (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну. Порівнюючи з аналогічним періодом 2018 року цей обсяг збільшився на 5,3%. Об этом сообщает telegrafua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Загалом зовнішньоекономічні операції проводилися з торговельними партнерами із більш як 100 країнами світу. Також варто додати, що імпорт товарів у зону діяльності митниці у звітному періоді здійснювався переважно з таких країн, як Польща – 37,3%, Німеччина – 19,9%, Італія – 3,9%. Серед імпортованих товарів переважали: автомобілі легкові, проводи ізольовані, речі, що були у вжитку.


Експорт товарів у вказаний період здійснювався, в основному, у такі країни: Польща (31,7%), Німеччина (16,1%), Чехія (9,3%). Експортували в основному проводи ізольовані, меблі для сидіння , інші меблі та їх частини.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/tovaroobig_lvivshchyny_syagnuv_ponad_100_milyardiv_gryven_327549.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя